"Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego nominowany do Orłów 2017

Film do którego, muzykę razem z Mikołajem Trzaską nagrała Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego, otrzymał nominacje w czternastu kategoriach.


 
 

  

Najlepszy Film, Najlepsza główna rola męska, Najlepsza główna rola kobieca, Najlepsza drugoplanowa rola męska, Najlepsza drugoplanowa rola kobieca, Najlepszy scenariusz, Najlepsza reżyseria, Odkrycie roku, Najlepszy dźwięk, Najlepszy montaż, Najlepsze kostiumy, Najlepsza scenografia, Najlepsza muzyka, Najlepsze zdjęcia.

 Zwycięzców poznamy 20 marca.

 więcej o nominacjach 

 

Nominacja za muzykę stanowi dla nas szczególny powód do dumy. Mikołaj Trzaska z Orkiestrą Sejneńską tworzą zespół koncertujący przede wszystkim w Sejnach,występowali także na festiwalach Muzyki Filmowej w Krakowie, AdLibitum w Warszawie i w klubie Żak w Gdańsku. W grudniu 2015 roku, Mikołaj Trzaska z Orkiestrą Klezmerską Teatru Sejneńskiego nagrywa materiał do ścieżki dźwiękowej filmu "Wołyń". 


więcej

 

19 marca 2016 miało miejsce prapremierowe wykonanie muzyki do filmu "Wołyń". Występ odbył się podczas Festiwalu Jazz Jantar w Klubie Żak w Gdańsku. 


foto: Paweł Wyszomirski

więcej o tym wydarzeniu

 

29 lipca 2016 roku w Sejneńskiej Spółdzielni Jazzowej odbył się premierowy koncert muzyki do filmu Wojciecha Smarzowskiego.  więcej


Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego


 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI