"Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego nominowany do Orłów 2017

Film do którego, muzykę razem z Mikołajem Trzaską nagrała Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego, otrzymał nominacje w czternastu kategoriach.


 
 

  

Najlepszy Film, Najlepsza główna rola męska, Najlepsza główna rola kobieca, Najlepsza drugoplanowa rola męska, Najlepsza drugoplanowa rola kobieca, Najlepszy scenariusz, Najlepsza reżyseria, Odkrycie roku, Najlepszy dźwięk, Najlepszy montaż, Najlepsze kostiumy, Najlepsza scenografia, Najlepsza muzyka, Najlepsze zdjęcia.

 Zwycięzców poznamy 20 marca.

 więcej o nominacjach 

 

Nominacja za muzykę stanowi dla nas szczególny powód do dumy. Mikołaj Trzaska z Orkiestrą Sejneńską tworzą zespół koncertujący przede wszystkim w Sejnach,występowali także na festiwalach Muzyki Filmowej w Krakowie, AdLibitum w Warszawie i w klubie Żak w Gdańsku. W grudniu 2015 roku, Mikołaj Trzaska z Orkiestrą Klezmerską Teatru Sejneńskiego nagrywa materiał do ścieżki dźwiękowej filmu "Wołyń". 


więcej

 

19 marca 2016 miało miejsce prapremierowe wykonanie muzyki do filmu "Wołyń". Występ odbył się podczas Festiwalu Jazz Jantar w Klubie Żak w Gdańsku. 


foto: Paweł Wyszomirski

więcej o tym wydarzeniu

 

29 lipca 2016 roku w Sejneńskiej Spółdzielni Jazzowej odbył się premierowy koncert muzyki do filmu Wojciecha Smarzowskiego.  więcej


Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego


 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

 

 

Mikołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

TONY JUDT LECTURE, wykład Krzysztofa Meissnera - Fizyka i transcendencja

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

III Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

II Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

I Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI