Relacje prasy z uroczystości odznaczenia Krzysztofa Czyżewskiego

Honorową Złotą Gwiazdą Ministerstwa Kultury Republiki Litewskiej


Niebywałe Suwałki

– Nie sztuką jest zdobyć laury daleko w świecie, sztuką jest zdobycie uznania sąsiadów, tych, którzy są najbliżej – powiedział Krzysztof Czyżewski podczas uroczystości wręczenia Honorowej Złotej Gwiazdy Ministerstwa Kultury Republiki Litewskiej „Nieś swoje światło i nie przestawiaj wierzyć”, która odbyła się w poniedziałek, 7 listopada w Międzynarodowym Centrum Dialogu w Krasnogrudzie

czytaj całość

Gazeta Wyborcza

Współtwórca sejneńskiego Ośrodka "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów" Krzysztof Czyżewski został odznaczony przez ministra kultury Republiki Litewskiej Honorową Złotą Gwiazdą "Nieś swoje światło i nie przestawiaj wierzyć".

czytaj całość

Przegląd Sejneński

Krzysztof Czyżewski został w poniedziałek odznaczony Honorową Złotą Gwiazdą Ministerstwa Kultury Republiki Litewskiej "Nieś swoje światło i nie przestawaj wierzyć". Wcześniej otrzymał nagrodę pierwszego stopnia w Konkursie o Nagrodę i Medal Zygmunta Glogera. 

czytaj całość

Prasa litewska

http://www.15min.lt/

http://www.15min.lt/

http://www.delfi.lt/

http://alkas.lt/

http://www.bernardinai.lt/


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

Pobierz

Lato Pograniczu 2020.PDF (495.7 kB)

Lato Pograniczu 2020.JPG (4377.0 kB)

 

 

 

Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI