Reprezentacja Pogranicza na Nasimi Festival of Poetry, Arts, Spirituality w Baku

Pogranicze gościem Nasimi Festival of Poetry, Arts, and Spirituality w Baku. 27-30 września 2018

 


 

 

 

 

Patronem festiwalu jest Imadaddin Nasimi (1369-1417) - wielki azerbejdżański poeta i myśliciel, jeden z założycieli azerskiej poezji w ojczystym języku.

Zróżnicowany i multidyscyplinarny program działań festiwalowych jest ukierunkowany na odbiorców o różnych aspiracjach i preferencjach kulturowych. Od wykładów naukowych poprzez uliczne prezentacje średniowiecznej poezji, instalacje sztuki konceptualnej po projekcje filmowe i wiele więcej - cztery dni festiwalu wypełnią niezwykłe spotkania. Wydarzenia festiwalowe odbędą się w różnych miejscach na terenie Baku - między innymi w Centrum im. Hajdara Alijewa, na Starym Mieście, New Seaside Boulevard, a także w Shamakhi - miejscu narodzin poety.

Strona Festiwalu


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI