Rewitalizacja dworu

Projekt "Międzynarodowe Centrum Dialogu - rewitalizacja zabytkowego zespołu dworskiego"

Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Supported by a grant from Iceland, Liechtenstein and Norway through the EEA Financial Mechanism and the Norwegian Financial Mechanism

zrealizowano z udziałem środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

      


Krasnogruda zimą - 26 stycznia 2011 Chcielibyśmy pokazać jak wyglądają Dwór w Krasnogrudzie, Oficyna oraz Warsztaty tej zimy. Zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii.
Krasnogruda - maj 2011 Fotografie: Michał Moniuszko
Krasnogruda - marzec 2011 Fotografie: Michał Moniuszko
Rewitalizacja zespołu dworskiego w Krasnogrudzie W 2002 r. Fundacja Pogranicze przyjęła w wieloletnią dzierżawę od Lasów Państwowych dwór w Krasnogrudzie wraz z parkiem i zabudowaniami. Przygotowywany jest projekt rewitalizacji zespołu dworskiego. Planowane jest utworzenie w nim Muzeum Rodziny Miłoszów oraz Międzynarodowego Centrum Dialogu im. Czesława Miłosza. Autorem projektu jest architekt Rafał Winiewicz.
Krasnogruda - luty 2011 Fotografie: Michał Moniuszko
Krasnogruda - styczeń 2011 Fotografie: Michał Moniuszko.
Krasnogruda - grudzień 2010 Fotografie: Michał Moniuszko
Krasnogruda - październik 2010 Fotografie: Michał Moniuszko
Krasnogruda rewitalizacja Wyzwaniem współczesności jest wielokulturowy i pluralistyczny świat. Potrzebuje on nowatorskiej szkoły myślenia dialogicznego i może bardziej jeszcze, nowych praktyk kulturowych. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest projekt Międzynarodowego Centrum Dialogu – nowoczesnej pracowni filozofii dialogu, połączonej z rozwijaniem i upowszechnianiem rzemiosła "budowania mostów”.
1

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

Pobierz

Lato Pograniczu 2020.PDF (495.7 kB)

Lato Pograniczu 2020.JPG (4377.0 kB)

 

 

 

Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI