Sejneńskie rozmowy - spotkanie z Natalią Szroeder

Czwartek, 7 marca 2019, Biała Synagoga, godzina 17.30. Gość: Natalia Szroeder


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek 7 marca w Białej Synagodze w Sejnach w ramach kolejnej odsłony cyklu Sejneńskie rozmowy gościem Pogranicza była Natalia Szroeder - piosenkarka, autorka tekstów. Spotkanie poprowadził Krzysztof Czyżewski. Rozmówcy próbowali odpowiedzieć na pytanie: Jak uczynić świat lepszym?

Sejneńskie rozmowy
Gość: Natalia Szroeder 
Rozmowę prowadzi Krzysztof Czyżewski
Czwartek, 7 marca 2019, godzina 17.30
Biała Synagoga w Sejnach
Wstęp wolny
 

Natalia Szroeder - mimo młodego wieku uznawana jest za jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Ze sceną oswajała się już od czwartego roku życia - wtedy właśnie wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola”. Wspierana przez rodzinę, która uwrażliwiła ją na sztukę, obdarzona słuchem absolutnym oraz talentem do gry na skrzypcach, szybko zaadaptowała się w kręgach artystycznych, poznając istotę muzyki z nowej perspektywy oraz otwierając się jednocześnie na jej zupełnie nowy wymiar.

_ _ _

Sejneńskie rozmowy to cykl, w którym zaproszeni do Pogranicza goście - autorytety, idole młodego pokolenia, osoby czujące się odpowiedzialnymi za swoje miejsce, oświatowcy i artyści - rozmawiają o sprawach ważnych, problemach nurtujących współczesnego człowieka. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

Do tej pory w spotkaniach uczestniczyli: Łona, Radek Liszewski, Mikołaj Trzaska, sejneńscy lekarze: Teresa Witkowska, Henryk Usowicz, Robert Wojczulis, Maja Komorowska. W nadchodzących tygodniach gośćmi Sejneńskich Rozmów będą m.in. Janina Ochojska, Justyna Chowaniak, Paweł Sołtys (Pablopavo).

Sejneńskie Rozmowy

Sejneńskie Rozmowy - spotkanie z Natalią Szroeder [fot. Piotr Fiedorowicz]

Sejneńskie Rozmowy - spotkanie z Natalią Szroeder [fot. R. Krupiński, M. Kozakiewicz / Mała Szkoła Foto - PAcamera CLUB]


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

Pobierz

Lato Pograniczu 2020.PDF (495.7 kB)

Lato Pograniczu 2020.JPG (4377.0 kB)

 

 

 

Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI