Sejneńskie rozmowy - spotkanie z nauczycielkami

Poniedziałek, 25 marca 2019, Biała Synagoga, godzina 17.30. Goście: Barbara Kukolska, Jolanta Olsztyn, Hanna Tomal


 

 

 

25 marca w Białej Synagodze w Sejnach w ramach kolejnej odsłony cyklu Sejneńskie rozmowy gościliśmy pracujące w sejneńskich szkołach nauczycielki, wychowawczynie, edukatorki. Spotkanie poprowadził Krzysztof Czyżewski. Czy lata pracy z młodzieżą pomogły naszym gościom w znalezieniu i wypracowaniu metody na uczynienie świata lepszym? 

Sejneńskie rozmowy
Goście: Barbara Kukolska, Jolanta Olsztyn, Hanna Tomal 
Rozmowę prowadzi Krzysztof Czyżewski
Poniedziałek, 25 marca 2019, godzina 17.30
Biała Synagoga w Sejnach
Wstęp wolny
 

_ _ _

Sejneńskie rozmowy to cykl, w którym zaproszeni do Pogranicza goście - autorytety, idole młodego pokolenia, osoby czujące się odpowiedzialnymi za swoje miejsce, oświatowcy i artyści - rozmawiają o sprawach ważnych, problemach nurtujących współczesnego człowieka. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

Do tej pory w spotkaniach uczestniczyli: Łona, Radek Liszewski, Mikołaj Trzaska, sejneńscy lekarze: Teresa Witkowska, Henryk Usowicz, Robert Wojczulis, Maja Komorowska, Natalia Szroeder. W nadchodzących tygodniach gośćmi Sejneńskich Rozmów będą m.in. Janina Ochojska, Anna Dymna, Justyna Chowaniak, Paweł Sołtys (Pablopavo).

Sejneńskie Rozmowy

Rozmowy sejneńskie / Nauczyciele [fot. Wiesław Szumiński]


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line. Inicjujemy nowy program Pogranicza. W jego ramach będziemy przygotowywać i prezentować w przestrzeni wirtualnej nasze artystyczne i edukacyjne działania w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata. Zapraszamy!

 

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI