SETI zaprasza na kolejne spotkanie Przyjaciół Edukacji

29 sierpnia 2018, godzina 17.00. Ośrodek Kultury w Sejnach. Gościem spotkania będzie dr Piotr Rycielski.

 


 

 

 

 

 

 

Przedszkola leśne i inne pomysły

Klasy w naszych szkołach często wyglądają podobnie, ważne jest by były ciepłe i dobrze wyposażone, choć często dzieci w nich stłoczone są razem. Są jednak szkoły, w których co innego jest priorytetem. W Polsce jest kilkanaście Szkół Leśnych, gdzie dzieci spędzają czas na zewnątrz bez względu na pogodę. To może być na początku szokujące dla rodziców, którzy troszczą się o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, ale ich nastawienie szybko się zmienia. Jedna z leśnych szkół - początkowo założona dla garstki dzieci - po kilku latach ma listę oczekujących na miejsca. Dlaczego rodzice powinni być za tym, by pierwsze doświadczenia szkolne miały miejsce poza klasą, wśród drzew? Na to i inne pytania odpowiedzi udzieli gość nadchodzącego spotkania - dr Piotr Rycielski. 

Piotr Rycielski jest doktorem psychologii, wykładowcą, autorem badań naukowych i publikacji z psychologii edukacji, liderem wielu zespołów badawczych, również międzynarodowych, stypendystą Uniwersytetu w Michigan (USA), adiunktem w Instytucie Badań Edukacyjnych. Tworzy narzędzia diagnostyczne w edukacji. Jest także doradcą i wieloletnim trenerem, zajmującym się kompetencjami miękkimi i postawami kluczowymi dla kwalifikacji związanych z pracą z ludźmi.

Organizatorzy spotkania chcieliby, aby w naszym regionie udało się zastosować w edukacji dzieci elementy leśnej pedagogiki i pokazać nowe podejście i rozumienie edukacji.

Spotkanie odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 17.00 w Ośrodku Kultury w Sejnach
Organizatorzy: SETI (Sejny English Teacher Initiative)


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI