SoCalled. Ghettoblaster.

Josh "Socalled" Dolgin - Akai MPC 1000, Hammond organs, vocals.

BEYOND THE PALE: Eric Stein, Martin Van de Ven, Brett Higgins, Milosj Popovitch, Bogdan Djukic, Aleksandar Gajic, Theodore Bikel, Bert Bolden, Phil B ova Jr., Stuart Brotman, Ron Caswell, Adrienne Cooper, Matt Darriau, Antal Fekete, rving Fields, Giselle Numba One, Doris Glaspie, Teah Downey, Gonzales, Elaine Hoffman Watts, Kali, David Krakauer, Frank London, Manspino, Nicolae Margineau, Erika Miller, Karie Moore, C-Rays Walz, Susan Watts, Allan Watsky, Reiner Weins, The Four Freres, Rodney Sothmann, Shayna and Cinnie, S.P., Sophie Trudeau, Fred Wesley, Rob Schwimmer, Ted Reich Kids.


SoCalled to mieszkający w Monteralu muzyk, fotograf, magik i pisarz. Urodził się jako Josh Dolgin w Ottawie, wychował w Quebecu. Jako dzieciak występował w musicalach i rysował komiksy dla The Ottawa Citizen. Nienawidził piłki nożnej. Mama przekupywała go, by brał lekcje fortepianu aż do czasu liceum, kiedy to zaczął grać na akordeonie. Pisał do gazety i występował w rozmaitych zespołach – grał salsę, gospel, rock i funk, aż odkrył system MIDI i hip-hop. Współpracował z raperami, robił bity, wchodził do studia. Ukończył Uniwersytet McGill i zrobił pięćdziesięciominutowy film animowany dla Canada Council, w międzyczasie pisząc dla Hour Magazine i koncertując. Do tej pory pojawił się na kilkunastu płytach jako pianista, wokalista, aranżer, rapper, tekściarz i producent. Sampluje w David Krakauer’s Klezmer Madness!, występuje ze Shtreiml z Montrealu, z Aleph Project z Los Angeles. Podczas Wielkich Świąt prowadzi chór Addath Israel. Występuje i nagrywa z grupą zagubionych freaków i geniuszy z całego świata między innymi z: Killah Priest, Susan Hoffman-Watts, Frankiem Londonem i Irvingiem Fieldsem. 

Materiały ze strony internetowej zespołu. Redakcja Michał Moniuszko.

Więcej w zbiorach CDKP


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

Pobierz

Lato Pograniczu 2020.PDF (495.7 kB)

Lato Pograniczu 2020.JPG (4377.0 kB)

 

 

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI