Spotkanie partnerskie na Ukrainie

4-11 stycznia 2019 roku - Małgorzata Sporek-Czyżewska i Krzysztof Czyżewski uczestniczą w spotkaniu partnerskim dotyczącym stworzenia koncepcji Centrum Międzykulturowego im. Stanisława Vincenza w Krzyworówni.


Pogłebienie współpracy jest kontynuacją rozmów rozpoczętych z partnerami z Ukrainy w Międzynarodowymo Centrum Dialogu w Krasnogrudzie jesienią roku 2018. 

Do współpracy przy tworzeniu programu Centrum zaproszono ekspertów z Europy Wschodniej, całym zespołem będzie kierował dr Paweł Kowal z Instytutu Studiów Politycznych PAN. Centrum Vincenza ma stać się forum dialogu zorientowanego na wartości humanistyczne i najważniejsze wyzwania stojące przed Europą. Zadaniem centrum będzie promowanie kultury huculskiej oraz popularyzowanie twórczości i ideii Stanisława Vincenza. 

Goście z Ukrainy z wizytą w Pograniczu


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI