Spotkanie z Krzysztofem Czyżewskim w Gliwicach

7 października, Klub Pracowników Politechniki Śląskiej, Gliwice, ul. Banacha 3, godzina 18.00


Spotkanie zorganizowane przez Gliwicki Klub "Tygodnika Powszechnego"

Organizatorzy o wydarzeniu:
Tym razem naszym gościem będzie pan Krzysztof Czyżewski - polski praktyk idei, pisarz, reżyser i animator działań międzykulturowych, współtwórca Ośrodka „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” w Sejnach oraz Fundacji Pogranicze, wykładowca wielu uniwersytetów w Europie i USA; obecnie profesor Uniwersytetu Bolońskiego i Rutgers University. W 2011 r., wraz z zespołem Pogranicza, otworzył Międzynarodowe Centrum Dialogu w Krasnogrudzie. I właśnie o tym, czym zajmują się obie wymienione instytucje będziemy mogli porozmawiać na najbliższym spotkaniu.

Gliwicki Klub Tygodnika Powszechnego powstał w marcu 2013 roku i gromadzi czytelników i sympatyków "TP". To grupa osób, które pragną dyskutować na bieżące tematy społeczne i kulturalne, dotyczące zarówno kraju, jak i Kościoła. Spotkania Klubu odbywają się regularnie, zwykle w pierwszy poniedziałek miesiąca. Towarzyszą im wykłady zapraszanych gości - autorytetów i specjalistów w swoich dziedzinach.

Gliwicki Klub "Tygodnika Powszechnego"
spotkanie z Krzysztofem Czyżewskim 
7 października, godzina 18.00 
Klub Pracowników Politechniki Śląskiej, ul. Banacha 3
wstęp wolny

Gliwicki Klub "TP"

 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

Pobierz

Lato Pograniczu 2020.PDF (495.7 kB)

Lato Pograniczu 2020.JPG (4377.0 kB)

 

 

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI