Staże - Rok 2007

11 października - Warsztaty teatralne prowadzone przez Mieczysława Giedrojcia dla uczniów Liceum Ogólnokształcące im. Sz. Konarskiego w Sejnach.

4 października - Warsztat dla uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II z Sejn na temat sejneńskich osobliwości.


25 września - Wizyta 30 osobowej grupy turystów z Gdańska, podróżujących śladami wielokulturowego Podlasia. 

14 września - Wielokulturowy staż pogranicza dla grupy gości z Niemiec  

10 września - w ramach seminarium FENOMEN GRANICY w Pograniczu odbyła się wizyta studyjna studentów z Lipska. Spotkanie organizowane zostało przez niemieckie przedstawicielstwo Wspólnoty Kulturowej "Borussi" w Lipsku, Fundację "Borussia" i Uniwersytet w Lipsku 

8-9 września - Warsztaty dziennikarskie dla studentów Uniwersytetu Powszechnego im. J. J. Lipskiego z Teremisek oraz uczniów LO w Sejnach pt:" Romowie - ludzie pogranicza"

30 lipca - 3 sierpnia - W STRONĘ MIŁOSZA. Staż naukowy studentów IV roku Animacji Społeczno-Kulturalnej Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie

13 -14 czerwca - Wielokulturowe warsztaty dla uczniów klas gimnazjalnych i licealnych z całej Polski, uczestników programu "Orange dla ziemi" przygotowanego w ramach działalności "Stowarzyszenia ekspedycja w głąb kultury" 

13 czerwca - Warsztat Pogranicza dla uczniów Szkoły Przymierza Rodzin z Warszawy. Uczniowie poznawali historię wielokulturowych Sejn, zwiedzili Białą Synagogę i Dom Pogranicza. Na koniec zilustrowali i napisali kartkę pocztową do swoich najbliższych. 

6-10 czerwca - Staż studentów Uniwersytetu Powszechnego im. Jana Józefa Lipskiego w Teremiskach

1-4 marca - Staż studentów Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

Pobierz

Lato Pograniczu 2020.PDF (495.7 kB)

Lato Pograniczu 2020.JPG (4377.0 kB)

 

 

 

Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI