Staże - Rok 2009

22 – 25 października - Staż studentów Istytutu Kultury Polskiej UW w Ośrodku „Pogranicze - sztuk, kultur, narodów" pod opieką Grzegorza Godlewskiego.


19 - 21 października - Pierwsze spotkanie w ramach projektu „W poszukiwaniu utraconej Rzeczpospolitej. Jedno- czy wielokulturowa Polska?” organizowanego m.in. przez Ośrodek "Pogranicze". W programie m.in. spektakl "Kroniki sejneńskie" (20 października) oraz koncert Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego 

9 września - Wizyta Collegium Invisibile w Pograniczu. Studenci zapoznali się z pracą Ośrodka, odwiedzili Krasnogrudę oraz Sejny, a także obejrzeli film "Dolina Issy" wg Czesława Miłosza zrealizowany w Krasnogrudzie. 

24 - 27 sierpnia - Seminarium ewaluacyjne dla wolontariuszy uczestniczących w projekcie "Międzynarodowy wolontariat w ochronie krajobrazu kulturowego na Warmii i Mazurach"  

14 - 15 sierpnia - Wizyta uczniów Szkoły Zjednoczonego Świata z Warszawy w Pograniczu. Młodzież zapoznała się z działalnością Ośrodka oraz uczestniczyła w koncercie Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego. 

6 - 7 czerwca - Staż studentów z Moguncji w Ośrodku "Pogranicze". W ramach wizyty obejrzeli oni m.in. spektakl "Kroniki sejneńskie", w wykonaniu pracowni teatralnej Ośrodka "Pogranicze", oraz zapis filmowy spektaklu Dolina Issy wg Czesława Miłosza, a także zwiedzili Krasnogrudę. 

8 -10 stycznia - W Ośrodku "Pogranicze" odbyło się Forum Antydyskryminacyjne organizowane przez Stowarzyszenie Willa Decjusza.


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

Pobierz

Lato Pograniczu 2020.PDF (495.7 kB)

Lato Pograniczu 2020.JPG (4377.0 kB)

 

 

 

Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI