Studenci warszawskiej Akademii Teatralnej w Pograniczu

 8-13 maja 2016, Krasnogruda-Sejny


 Studenci warszawskiej Akademii Teatralnej w Pograniczu.

 

8-13 maja 2016, Krasnogruda-Sejny

 

Warsztaty i prezentacje artystyczne prowadzone przez zespół Pogranicza dla studentów reżyserii warszawskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza, których opiekunem jest wykładowca uczelni Piotr Kłoczowski.

W programie m.in. opowieści i konwersatoria prowadzone przez Małgorzatę Sporek-Czyżewską, Bożenę Szroeder i Krzysztofa Czyżewskiego ("Opowieść o współistnieniu - Medea- obca, inna, swoja", „Niewidzialny Most - Misteria Mostu", "Krasnogrudzkie konteksty Miłosza", "Tworzenie wielopokoleniowej opowieści o mieście", „Biała opowieść pogranicza”) oraz prezentacje: spektakl „Kroniki sejneńskie”, Kolekcja Filmowa Misteria Dzieciństwa, wystawy „Miłosz. Szukanie ojczyzny”, „Misteria dzieciństwa. Jerzy Ficowski” i „Niewidzialny most


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line. Inicjujemy nowy program Pogranicza. W jego ramach będziemy przygotowywać i prezentować w przestrzeni wirtualnej nasze artystyczne i edukacyjne działania w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata. Zapraszamy!

 

Wieczór autorski z Magdaleną Heydel

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI