Telemost Sejny-Warszawa-Izrael przed wizytą w Izraelu

"Opowieści o Współistnieniu. Niewidzialny Most" - Pogranicze w Zachodniej Galilei (28.11-4.12.2019)


Wielkimi krokami zbliża się wyjazd do Izraela. Wideokonferencje na linii Sejny-Warszawa-Izrael pozwalają dopiąć na ostatni guzik wyjazd, który już za kilka dni.

"Opowieści o Współistnieniu. Niewidzialny Most" to szereg spotkań, prezentacji, wydarzeń muzycznych i artystycznych, odbywających się w różnych miejscach Zachodniej Galilei Zachodniej w ciągu kilku intensywnych dni (Otwarte Laboratoria Praktyk Pogranicza, Akademia Dialogu Miedzykulturowego, uroczyste spotkanie podsumowujące, podczas którego zaprezentowany zostanie utwór opracowany podczas warsztatów muzycznych) . 

"Opowieści o Współistnieniu. Niewidzialny Most” - Pogranicze w Zachodniej Galilei 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego” w ramach Programu „Kultura Inspirująca”

 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI