The Klezmatics with Josua Nelson & Kathryn Farmer.

The Klezmatics with Josua Nelson & Kathryn Farmer 

Brother Moses Smote the Wather 

Live in Berlin

Wydawca: Piranha 


The Klezmatics to jedna z najbardziej popularnych i awangardowych nowojorskich grup klezmerskich. Ich muzyka z jednej strony zakorzeniona jest głęboko w XIX i XX-wiecznym dziedzictwie klezmerów, tradycji muzycznej chasydów i kabaretu lat 20., z drugiej nie stroni od łączenia żydowskiej tradycji z postmodernistyczną estetyką. Brother Moses Smote The Water to nowy, koncertowy album zespołu. Są to nagrania fragmentów występu The Klezmatics, który odbył się w lipcu 2004 roku podczas festiwalu w Berlinie. Był to koncert szczególny, bowiem tym razem The Klezmatics do wspólnego muzykowania zaprosili cenionych artystów gospel: Joshue Nelsona i Kathryn Farmer. Powstała w ten sposób mieszanka żydowskiej i afro- amerykańskiej tradycji muzycznej. Całość porywa muzyczną witalnością oraz stanowi przykład wspaniałego muzycznego dialogu międzykulturowego. 

Więcej w zbiorach CDKP 

Zobacz 
www.piranha.de 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line. Inicjujemy nowy program Pogranicza. W jego ramach będziemy przygotowywać i prezentować w przestrzeni wirtualnej nasze artystyczne i edukacyjne działania w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata. Zapraszamy!

 

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI