Tratwa Muzykantów - pomiędzy Nowym Jorkiem a Sejnami

Zapis finałowego koncertu, który odbył się 26.06.2001 r. w Sejnach w ramach projektu "Tratwa Muzykantów".
 


Idea "Tratwy muzykantów" zrodziła się dzięki przyjaźni muzycznej z Davidem Krakauerem, z którym spotkaliśmy się w Krakowie na gościnnym Festiwalu Kultury Żydowskiej. David Krakauer przyjeżdżał do Sejn i prowadził pracę z naszą kapelą. Niech płynie pomiędzy Nowym Jorkiem a Sejnami. Niech pogłębi docieranie do pozostałych w Europie Środkowo-Wschodniej śladów kultury jidysz. Niech prowadzi na spotkanie z tymi, którzy tutaj, w Wilnie, Grodnie, Czerniowcach... przechowali język jidysz, pieśni i muzykę klezmerską. Niech na nowo buduje więzi pomiędzy ludźmi różnych religii i narodów.


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI