Trifonidis autorsko In-Sejny

Artykuł z serwisu Niebywałe Suwałki, który ukazał się 10 sierpnia 2012.


Jazzowanie z piłą, Orkiestrą Klezmerską z Sejn, afrykańskimi inspiracjami i dwudziestoma osobami na scenie to nie lada przedsięwzięcie, ponieważ bodźców, improwizacji i wrażeń muzycznych musiało być co najmniej tyle, co artystów. Trifonidis In-Sejny to kolejny etap współpracy między kompozytorem i multiinstrumentalistą – Maciejem Bielawskim oraz młodymi muzykami z „Pogranicza”.

Współcześni klezmerzy pracujący pod wodzą Trifonidisa na „szlifowaniu” kompozycji spędzili zaledwie – lub aż cztery dni. Efekt zaskoczył publiczność, ponieważ tak jak Maciek Bielawski zapowiadał – koncert składał się nie tylko z „tradycyjnego jazzarium”, ale także z utworów inspirowanych muzyką Afryki, m.in. Maroka.

Więcej w serwisie www.niebywalesuwalki.pl


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI