Uczniowie i przedszkolaki ze szkoły Let’s Talk w Augustowie z wizytą w Krasnogrudzie

25 września 2018 r. Międzynarodowe Centrum Dialogu odwiedziła grupa pierwszoklasistów z Niepublicznej Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Let’s Talk i grupa sześciolatków z Niepublicznego Przedszkola Językowego Let’s Talk w Augustowie.


Dzieci obejrzały wystawę oraz wysłuchały opowieści o historii Dworu i czasach, kiedy na wakacje do swoich ciotek Gabrieli i Janiny przyjeżdżał mały chłopczyk Czesio, o jego pasji przyrodnika, o ulubionej książce z dzieciństwa autorstwa Zofii Urbanowskiej „Gucio Zaczarowany”. Mali goście uczestniczyli w zajęciach Pracowni Przyrody, gdzie poznali świat Parku krasnogrudzkiego, rozpoznawali liście i drzewa, oglądali preparaty przyrodnicze pod mikroskopem oraz film animowany „Atlas Ptaków Parku Krasnogrudzkiego” zrealizowany przez dzieci z tej pracowni.
W ramach zajęć w Pracowni Sztuki na znalezionych w Krasnogrudzie kamykach dzieci rysowały cienkopisami ganek dworu, a następnie malowały je farbami. Powstałe w ten sposób pamiątki z Krasnogrudy mali goście zabrali ze sobą.

Uczniowie i przedszkolaki ze szkoły Let’s Talk w Augustowie z wizytą w Krasnogrudzie


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Archiwum

Misterium Mostu 2019

 

O sierocie

 

Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego - Abenamar

 

Ludzie Pogranicza - Białoruś

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI