Udział w warsztatach


16-19 kwietnia 2009 - Warsztaty artystyczne z zespołem MAŁE INSTRUMENTY, Dom Pracy Twórczej w Wigrach Podczas warsztatów z poznańskim zespołem Małe Instrumenty poznawaliśmy działanie czy sposób grania na różnych nietypowych instrumentach. Mieliśmy wspólne improwizacje, odszukiwaliśmy nowych brzmień, robiliśmy ilustrację dźwiękową filmów animowanych. Warsztaty zakończyły się wspólnym koncertem 19 kwietnia, który zebrał liczną widownie w przestrzeniach Domu Pracy Twórczej na Wigrach.  Udział w projekcie był dla mnie niesamowicie przyjemnym przeżyciem,...
Warsztaty filmowe „PRZEBŁYSKI. STARE SEJNY W NOWYCH MEDIACH”, Ośrodek „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” Od grudnia 2008 do czerwca 2009 roku brałam udział w projekcie Marcina Pawlukiewicza „Przebłyski. Stare Sejny w nowych mediach”. Ideą projektu było łączenie za pomocą filmowych środków wyrazu historii Sejn, których już nie ma, ze współczesnością jaką widzimy dookoła. Podczas projektu mieliśmy rozmaite warsztaty: warsztat montażu, animacji, warsztaty z filmowcami z FPA, warsztat o historii Sejn z Bożeną Szreder, plastyczne warsztaty z Wiesławem Szumińskim i inne. 
1

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI