Uroczysty pokaz Filmowej Kolekcji Opowieści Pogranicza

Czwartek, 2 maja, Biała Synagoga, godzina 18.00


Uroczysty pokaz "Filmowej Kolekcji Opowieści Pogranicza. Postacie".

O Kolekcji

Daria Kopiec - reżyserka - o Kolekcji:

PREMIERA!!!!! NOWE ANIMACJE!!! Już 2 maja inauguracja nowej FILMOWEJ KOLEKCJI OPOWIEŚCI POGRANICZA - POSTACIE. To ogromne szczęście być częścią tej niesamowitej współpracy! Uwielbiam ten wakacyjny czas spędzany w pracowni animacji w otoczeniu fantastycznych ludzi, nieprawdopodobnych spotkań, opowieści, śpiewu, lasów, jezior, koncertów. W takiej atmosferze, przyjaźni, empatii, twórczego działania powstają niezwykłe filmy, które urzekają widzów na całym świecie! Tak dobrze do Was wracać! Niech ta współpraca trwa! Wysyłam moc miłości w stronę Sejn i POGRANICZA - SZTUK, KULTUR, NARODÓW! Dziękuję wszystkim twórcom, współtwórcom, realizatorom - małym i dużym! Jesteście niezwykli! I zapraszam wszystkich wędrowców, aby podczas majówki zajrzeli do sejneńskiej Synagogi bo tam będą działy się cuda!
Dziękuję Bożena Szroeder, Ola Kotarska, Marcin Pawlukiewicz, Patryk Masłowski

 

Pokaz Filmowej Kolekcji Opowieści Pogranicza. Postacie [fot. J. Rafalska]

Pokaz Filmowej Kolekcji Opowieści Pogranicza. Postacie [fot. M. Pawlukiewicz]


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI