W prasie


'Warto zapytać o kulturę" Artykuł dotyczący sympozjum "Warto zapytać o kulturę", oraz krótki wywiad z Bożeną Szroeder, w którym mówi ona o Krasnogrudzie.
Nagrodzony wysiłek na rzecz dialogu „Za upór i konsekwencję w budowaniu mostów ponad podziałami” - to uzasadnienie przyznania nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego Małgorzacie i Krzysztofowi Czyżewskim. Doceniono zwłaszcza ich ostatnie, największe przedsięwzięcie - Międzynarodowe Centrum Dialogu.
Czyżewscy, czyli nadzieja Tekst na blogu Zbigniewa Krzywickiego, mówiący o nagrodzie Małgorzaty i Krzysztofa Czyżewskich, oraz o niełatwej historii sejneńskiego Pogranicza.
Krasnogruda chętnie odwiedzana Artykuł dotyczący Międzynarodowego Centrum Dialogu, działań edukacyjnych, jakie się w nim odbywają, oraz o nagrodzie dla Małgorzaty i Krzysztofa Czyżewskich.
Czyżewscy laureatami nagrody marszałka województwa Krzysztof Czyżewski i Małgorzata Sporek-Czyżewska, założyciele Ośrodka "Pogranicze-sztuk, kultur, narodów" w Sejnach (Podlaskie) uhonorowani doroczną nagrodą Marszałka Województwa Podlaskiego.
'Warto zapytać o kulturę" - sympozjum w Krasnogrudzie Zapowiedź sympozjum, którą opublikowało Polskie Radio Białystok.
VII Sympozjon "Warto zapytać o kulturę", Krasnogruda Zapowiedź VII Sympozjonu "Warto zapytać o kulturę: Odrodzenie miejsca", który odbył się w Krasnogrudzie w dniach 24-25 listopada 2011.
Pytania o kulturę Artykuł zapowiadający VII Sympozjon "Warto zapytać o kulturę", który odbył się w Krasnogrudzie w dniach 24-25 listopada 2011.
Czyżewscy i ich dzieło życia. Nagrodzeni w Krasnogrudzie Artykuł z serwisu gazeta.pl, opisujący galę wręczenia nagród Marszałka Województwa Podlaskiego, przywołujący głósy, które pojawiły się w jej trakcie, oraz w skrócie opisujący drogę, jaką przeszli Małgorzata i Krzysztof Czyżewscy by móc stworzyć MCD. 
Tchnęli życie w Krasnogrudę. Marszałek to docenił 25 listopada w samo południe w Międzynarodowym Centrum Dialogu w Krasnogrudzie Małgorzata Sporek-Czyżewska i Krzysztof Czyżewski z Fundacji „Pogranicze” otrzymali z rąk Marszałka Województwa Podlaskiego nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury.
Nagroda marszałka za Centrum Dialogu w Krasnogrudzie Nagroda Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury trafi do rąk Małgorzaty i Krzysztofa Czyżewskich. Są oni twórcami Międzynarodowego Centrum Dialogu w Krasnogrudzie pod Sejnami.
Twórcy MCD laureatami Nagrody Marszałka Artykuł dotyczący gali wręczenia dorocznej Nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie kultury, która w roku 2011 powędrowała do rąk Małgorzaty i Krzysztofa Czyżewskich.
W Krasnogrudzie pytają o kulturę Artykuł z serwizu gazeta.pl, zapowiadający VII Sympozjon "Warto zapytać o kulturę", który odbył się w Krasnogrudzie w dniach 24-25 listopada 2011.
Rozmowy o kulturze w Kranogrudzie Artykuł dotyczący VII Sympozjonu "Warto zapytać o kulturę", które odbyło się w Krasnogrudzie w dniach 24-25 listopada 2011.
1

Szukaj na stronie

 

 

 

Współorganizator

 


 

Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

 

 

 

Budowa niewidzialnego mostu. Rozmowa z Krzysztofem Czyżewskim

 

 

 

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

 

 Mikkołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

TONY JUDT LECTURE, wykład Krzysztofa Meissnera - Fizyka i transcendencja

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

III Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

II Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

I Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI