W prasie


Warto zapytać o kulturę Artykuł pochodzący z serwisu www.tvp.pl/bialystok
Warto zapytać o kulturę. Sympozjum w Krasnogrudzie W dniach 23-25 listopada w Międzynarodowym Centrum Dialogu w Krasnogrudzie odbędzie się po raz VIII. sympozjon z cyklu "Warto zapytać o kulturę” pt."Nowe formy dzieła zbiorowego w kulturze. Współ-tworzenie, działanie, istnienie".
Warto zapytać o kulturę Do Krasnogrudy zjadą w piątek teoretycy-badacze oraz praktycy-animatorzy kultury. W Międzynarodowym Centrum Dialogu im. Cz. Miłosza odbędzie się 8. sympozjon "Warto zapytać o kulturę".
VIII sympozjon „Warto zapytać o kulturę” W dniach 23-25 listopada odbył się VIII sympozjon z cyklu „Warto zapytać o kulturę”. Spotkanie miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Dialogu w Krasnogrudzie i odbyło się pod hasłem Nowe formy dzieła zbiorowego w kulturze. Współ-tworzenie, działanie, istnienie.
Dlaczego warto zapytać o kulturę? Ósmy już sympozjon z cyklu „Warto zapytać o kulturę” odbędzie się w dniach 23-25 listopada w Międzynarodowym Centrum Dialogu w Krasnogrudzie. Istotą spotkania ma być nie tylko kultura sama w sobie, ale sprawy dla niej ważne i z tą dziedziną związane. W programie sympozjonu znalazły się też dwa wydarzenia muzyczne o oryginalnym charakterze.
1

Szukaj na stronie

 

 

 

Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 


 

Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

 

 

Krajka litewska. Od narodzin do śmierci

 

 

Dzięcięcy Uniwersytet Pogranicza

O projekcie rozmawiają Bożena Szroeder i Małgorzata Sporek-Czyżewska

 

 

Staroobrzędowcy Religia Ciszy

 

Człowiek Pogranicza 2019 - Irena Veisaitė


 

 

Spółdzielnia Jazzowa - Jan Młynarski / Piotr Zabrodzki

/ Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego

 

 

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

 

 

 Mikkołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

 

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI