Warsztaty

Pracownia Tekstu

Tekst jest dla nas równoznaczną warstwą z muzyką. Chcemy opowiedzieć o czasie i miejscu i o nas samych. Słowo ma być wszystkim, co przedstawi nasz obecny stan, chcemy, aby było rzeczywistym świadectwem. Rap to przekaz jednostkowy, będzie więc to przekaz każdego z osobna. 

Kornik (Kornel Buchowski), Rabin (Jakub Turowicz), Wróbel (Paweł Rzodkiewicz), Blintek (Daniel Rzodkiewicz), Konrad Kaczanowski, Dominik Klucznik 

Manufaktura Cyfrowej Producji Dźwięku

Nasze wysiłki i eksperymenty posłużą wyprodukowaniu jak najlepszego brzmienia Muzyki Miejsca. Posługujemy się nowoczesnymi instrumentami cyfrowymi, słuchem i zwykłą intuicją. Wszystko z Sejn, wszystko z nas i dźwięk nas samych stanowi tu największą wartość. 

Patryk Zakrocki, Adrian Milewski, Grzesiek Piktel, Przemek Baluta 

Warsztat Turntablingu

Analogowy szum zdartej płyty przesłany przez nowoczesny gramofon. Szuranie, szmery, skreczowanie - zdzieranie płyty. Głosy, fragmenty, wydłużanie, przyśpieszanie - z tego rytm i muzyka. Bajki z lat 60., pocztówki grające, archiwum płyt z nagraniami festiwalu Warszawska Jesień odzyskują na nowo swoje kolejne życie. Taki mamy cel. 

DJ Lenar (Marcin Lenarczyk), Kamil Pawełek, Michał Żyliński, Maciek Pawlukiewicz 

Sekcja Instrumentów Akustycznych

Ogładzenie brzmienia dźwięku cyfrowych maszyn mocą melodyki, mbiry, trąbki, kontrabasu i bebnów. Jak najbardziej analogowo i najbadziej akustycznie. Chcemy połaczyć te dwa światy. 

Paul Brody (trąbka), Alan Bern (melodyka, akordeon), Patryk Zakrocki (mbira), Kacper Szroeder (trąbka), 
Bartek Nazaruk (perkusja), Michał Moniuszko (kontrabas)


Mikołaj Trzaska wraz z Orkiestrą Klezmerską Teatru Sejneńskiego zagra muzykę do filmów Wojciecha Smarzowskiego na 7 Festiwalu Muzyki Filmowej  Mikołaj Trzaska wraz z   Orkiestrą Klezmerską Teatru Sejneńskiego zagra muzykę do filmów Wojciecha Smarzowskiego. 7 Festiwal Muzyki Filmowej   Małopolski Ogród Sztuki , 27 września (sobota), godz. 21:30  
1

Szukaj na stronie

Archiwum! Szanowni Państwo! Otwieramy nową witrynę facebookową Ośrodka i Fundacji Pogranicze z Sejn i Krasnogrudy. Będziemy tutaj publikować materiały archiwalne opisujące nasze szerokie działania na rzecz budowania Dobrego Sąsiedztwa.

 

Mikołaj Trzaska do Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego

 

The Market / Targ

 

O początkach jeziora Gaładuś

 

Muzyka Miejsca - Warsztat B-boyingu

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI