Warsztaty dla grup z English Pro Academy

 21 i 22 maja. Krasnogruda i Sejny


 

 

Naprzemienne warsztaty dla grup z klas 4, 5, 6, 7, 8 szkoły podstawowej oraz 3 gimnazjum w Krasnogrudzie i Sejnach obejmujące:

Krasnogruda:
- wprowadzenie w miejsce - Opowieść o historii miejsca oraz życiu i twórczości Czesława Miłosza poprzez wystawę Miłosz|Szukanie ojczyzny.
- Pracownia Sztuki - Pamięć miejsca, ludzi, zdarzeń - obraz graficzny twarzy Czesława Miłosza na płótnie z użyciem szablonów oraz farb do tkanin 
- Pracownia Przyrody - Przyroda Parku Krasnogrudzkiego – zajęcia edukacyjno-artystyczne poświęcone drzewom, roślinom, ptakom zabytkowego parku okalającego Dwór – tworzenie monotypii rożnego rodzaju materiałami graficznymi ; tusz, farba do materiału na kartonie, papierze, tkaninie

Sejny:
- Opowieść o sąsiedztwie - Filmowa Kolekcja Opowieści Pogranicza 
- Warsztat Muzyczny: Kultura i Tradycje muzyczne naszych sąsiadów - Wesela żydowskie
 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

 

 

 

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI