www.milosz365.pl

Rok Miłosza - strona poświęcona jubileuszowi 100-lecia urodzin Czesława Miłosza.


Rok Miłosza - nadsyłajcie informacje!

Uprzejmie prosimy o nadsyłanie informacji o wszelkich wydarzeniach (publikacjach, promocjach książek, warsztatach, festiwalach, koncertach, konferencjach, seminariach itp.), które planują państwo w ramach Roku Miłosza.  Na naszej stronie powstaje kalendarium wydarzeń Roku, które – dzięki Państwa współpracy - będzie wyczerpującym przewodnikiem po tegorocznych obchodach.

Ze względu na charakter kalendarium bardzo prosimy o podawanie dat dziennych. Nadesłany przez państwa krótki opis (max.200 znaków) będzie prezentowaną na naszej stronie głównej wizytówką waszego wydarzenia i powinny znaleźć się w nim istotne dla potencjalnych odbiorców informacje (czyli po prostu: co, gdzie, kiedy). W opisie rozszerzonym natomiast (do 1000 znaków), do którego można przejść ze strony głównej, prosimy  o podawanie tych szczegółów waszego przedsięwzięcia, które uznajecie za istotne (np.: idea, sylwetki uczestników, kontakt, ew. link do strony organizatora, itp.) W przypadku imprez trwających kilka dni, uprzejmie prosimy o przygotowanie odrębnych opisów na każdy dzień.

Oprócz informacji do zamieszczenia w kalendarium, zachęcamy do nadsyłania na bieżąco zapowiedzi  czy też relacji (również fotograficznych) z wydarzeń, które będziemy zamieszczać na stronie www.milosz365.pl w dziale aktualności.

A już wkrótce zaczynamy rozsyłać newsletter! Prosimy o przesłanie tych informacji na adres: informacje@instytutksiazki.pl


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI