www.milosz365.pl

Rok Miłosza - strona poświęcona jubileuszowi 100-lecia urodzin Czesława Miłosza.


Rok Miłosza - nadsyłajcie informacje!

Uprzejmie prosimy o nadsyłanie informacji o wszelkich wydarzeniach (publikacjach, promocjach książek, warsztatach, festiwalach, koncertach, konferencjach, seminariach itp.), które planują państwo w ramach Roku Miłosza.  Na naszej stronie powstaje kalendarium wydarzeń Roku, które – dzięki Państwa współpracy - będzie wyczerpującym przewodnikiem po tegorocznych obchodach.

Ze względu na charakter kalendarium bardzo prosimy o podawanie dat dziennych. Nadesłany przez państwa krótki opis (max.200 znaków) będzie prezentowaną na naszej stronie głównej wizytówką waszego wydarzenia i powinny znaleźć się w nim istotne dla potencjalnych odbiorców informacje (czyli po prostu: co, gdzie, kiedy). W opisie rozszerzonym natomiast (do 1000 znaków), do którego można przejść ze strony głównej, prosimy  o podawanie tych szczegółów waszego przedsięwzięcia, które uznajecie za istotne (np.: idea, sylwetki uczestników, kontakt, ew. link do strony organizatora, itp.) W przypadku imprez trwających kilka dni, uprzejmie prosimy o przygotowanie odrębnych opisów na każdy dzień.

Oprócz informacji do zamieszczenia w kalendarium, zachęcamy do nadsyłania na bieżąco zapowiedzi  czy też relacji (również fotograficznych) z wydarzeń, które będziemy zamieszczać na stronie www.milosz365.pl w dziale aktualności.

A już wkrótce zaczynamy rozsyłać newsletter! Prosimy o przesłanie tych informacji na adres: informacje@instytutksiazki.pl


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

Pobierz

Lato Pograniczu 2020.PDF (495.7 kB)

Lato Pograniczu 2020.JPG (4377.0 kB)

 

 

 

Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI