Wycinki prasowe


Wycinki prasowe: Adam Mickiewicz Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Adama Mickiewicza, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Bibliografia: Żydzi Poniżej prezentujemy listę publikacji dostępnych w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza , dotyczących Żydów.
Czesław Miłosz o Pograniczu Wypowiedź nagrana specjalnie dla “Godzina myśli” na jubileuszowe spotkanie 10+1 w Sejnach.
Wycinki prasowe: Leon Tarasewicz Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Leona Tarasewicza, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Claudio Magris Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Claudio Magrisa, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Sokrat Janowicz Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Sokrata Janowicza, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Arvo Pärt Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Arvo Pärta, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza .
Wycinki prasowe: Antanas Baranauskas (biskup Antoni Baranowski) Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Antoniego Baranowskiego, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Stefan Chwin Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Stefana Chwina, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Czesław Miłosz Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Czesława Miłosza, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Marek Edelman Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Marka Edelmana, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Franz Kafka Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Franza Kafki, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Gesine Schwan Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Gesine Schwan, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Grigorij Kanowicz Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Grigorija Kanowicza, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Gunter Grass Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Guntera Grassa, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Josif Brodski Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Josifa Brodskiego, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Krasnopol Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Krasnopola, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Leszek Kołakowski Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Leszka Kołakowskiego, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Literatura bałkańska Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat literatury bałkańskiej, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Litwini Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Litwy, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Serbia i Czarnogóra Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Serbii i Czarnogóry, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Śląsk Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Śląska, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Stanisław Ignacy Witkiewicz Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Stanisława Ignacego Witkiewicza - "Witkacego", które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Staroobrzędowcy Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Staroobrzędowców, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Tadeusz Kantor Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Tadeusza Kantora, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Timothy Garton Ash Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Timothego Gartona Asha, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Tomas Venclova Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Tomasa Venclovy, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Wisława Szymborska Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Wisławy Szymborskiej, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Dwa dni w pewnym miasteczku Monika Żmijewska, Gazeta Wyborcza Białystok, 9 czerwca 2008 Sejny. Danuta Kuroń, Alina Janowska, Jacek Żakowski  Fot. Grzegorz Dąbrowski/AG
8 września 2013 - InSejny - "Tygodnik Powszechny" o muzyce w "Pograniczu" "Takiej energii jak w Sejnach nie ma w żadnym innym klubie muzycznym" - pisze Kajetan Prochyra w artykule "InSejny". Poniżej fragment artykuły, który ukazał się w "Tygodniku Powszechnym" nr 36 z 8 września 2013.
«  1 2 3 4  »

Szukaj na stronie

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI