Wycinki prasowe


Wycinki prasowe: Józef Piłsudski Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Józefa Piłsudskiego, które dostępne są w zbiorach  Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza . 
Wycinki prasowe: Krasnogruda Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Krasnogrudy, które dostępne są w zbiorach  Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza .  
Wycinki prasowe: Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego, które dostępne są w zbiorach  Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza .  
István Kovács z tomu „Dwa prastare dęby – z dziejów przyjaźni polsko-węgierskiej” Portret Krzysztofa Czyżewskiego, wyróżnionego nagrodą Gábora Bethlena. Działalność Ośrodka „Pogranicze” w Sejnach (z tomu „Dwa prastare dęby – z dziejów przyjaźni polsko-węgierskiej”).
Wycinki prasowe: Sejny Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Sejn, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza .
Wycinki prasowe: Ryszard Kapuściński Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Ryszarda Kapuścińskiego, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Bohdan Osadczuk Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Bohdana Osadczuka, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Mazllum Saneja Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Mazlluma Saneji, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Kisielewski, Czapski, Miedzyrzecki, Woroszyński Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Kisielewskiego, Czapskiego, Miedzyrzeckiego i Woroszyńskiego, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Judaizm Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Judaizmu, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza .
Wycinki prasowe: Jerzy Srzednicki Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Jerzego Srzednickiego, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Jerzy Giedroyć Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Jerzego Giedroycia, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Jerzy Ficowski Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Jerzego Ficowskiego, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Japonia Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Japonii, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Jan Nowak-Jeziorański Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Jana Nowaka-Jeziorańskiego, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Jaćwingowie Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Jaćwingów, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.  
Wycinki prasowe: Irena Sendler Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Ireny Sendler, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Paweł Huelle Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Pawła Huelle, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Bohumil Hrabal Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Bohumila Hrabala, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Holocaust Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Holocaustu, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Zbigniew Herbert Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Zbigniewa Herberta, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Henryk Grynberg Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Henryka Grynberga, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Jerzy Grotowski Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Jerzego Grotowskiego, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Witold Gombrowicz Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Witolda Gombrowicza, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: David Krakauer / muzyka klezmerska Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Davida Krakauera, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Chorwacja Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Chorwacji, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Bruno Schulz Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Bruno Schulza, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Barbara Sadowska Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Barbary Sadowskiej, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Andrzej Sczypiorski Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Andrzeja Szczypiorskiego, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
Wycinki prasowe: Amos Oz Poniżej prezentujemy listę wycinków prasowych na temat Amosa Oza, które dostępne są w zbiorach Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza.
1 2 3 ...  »

Szukaj na stronie

 

 

 

Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 


 

Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

 

 

Krajka litewska. Od narodzin do śmierci

 

 

Dzięcięcy Uniwersytet Pogranicza

O projekcie rozmawiają Bożena Szroeder i Małgorzata Sporek-Czyżewska

 

 

Staroobrzędowcy Religia Ciszy

 

Człowiek Pogranicza 2019 - Irena Veisaitė


 

 

Spółdzielnia Jazzowa - Jan Młynarski / Piotr Zabrodzki

/ Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego

 

 

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

 

 

 Mikkołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

 

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI