Wykonawcy


Chór Kameralny Jauna Muzika Chór Kameralny Jauna Muzika (Młoda Muzyka) powstał w 1989 roku, jego założycielem był kompozytor Remigijus Merkelys, od roku 1992 prowadzony jest przez dyrygenta i kompozytora Vaclovasa Augustinasa.
Duet perkusyjny HOB-BEATS - Magdalena Kordylasińska i Miłosz Pękala Duet perkusyjny HOB-BEATS - Magdalena Kordylasińska i Miłosz Pękala. Współpracę w duecie perkusyjnym rozpoczęli w 2002 roku, jako studenci klasy perkusji profesora Stanisława Skoczyńskiego w Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Studia ukończyli w 2006 roku otrzymując dyplomy z wyróżnieniem. Swój warsztat artystyczny kształtowali pod okiem takich pedagogów jak: profesor Gert Mortensen –  stypendium w The Royal Danish Academy of Music w Kopenhadze, Jean Geoffroy, William...
Sinfonietta Cracovia Sinfonietta Cracovia została powołana do życia jako Orkiestra  Stołecznego  Królewskiego Miasta Krakowa w 1994 roku.  U początków historii zespołu leży entuzjazm młodych muzyków ze studenckiego zespołu Kameralistów Krakowskich, który tak dalece ujął Roberta Kabarę – utytułowanego już wtedy wirtuoza, a zarazem  pedagoga w Akademii Muzycznej - iż zgodził się objąć młodych instrumentalistów swą opieką.  Wnosząc do wspólnej pracy...
1

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

 

 

Mikołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

TONY JUDT LECTURE, wykład Krzysztofa Meissnera - Fizyka i transcendencja

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

III Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

II Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

I Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI