Ziomkowie


Bauagan Mistrzów Odważnie deklaruje: "Na przekór powszechnie panującej modzie powielania stylów muzycznych tworzymy swoje i nie boimy sie innowacji, oryginalności i niepopadania w schematy". 
Alan Bern Alan Bern jest kompozytorem, pianistą i akordeonistą. Od lat siedemdziesiątych pracuje nad odrodzeniem muzyki klezmerskiej i jidysz. Jest dyrektorem muzycznym uznanej na międzynarodowej arenie grupy Brave Old World.
Paul Brody Trębacz, aranżer, kompozytor, lider grupy Sadawi. 
DJ Lenar Związany z działalnością Stowarzyszenia Artystycznego LadoABC. Jeden z najznakomitszych polskich turntablistów (czyli instrumentalistów grających na gramofonach).
Mad Majk Syn mazurskich jezior i lasów, urodzony 1982 roku w Węgorzewie. Pod koniec 2002 roku założył z bratem Malikiem soundsystem SingleDread.
Ola Monola Śpiewam odkąd pamiętam. Muzyka zawsze wypełniała moje życie. Żyć w muzyce pomagają mi moi wspaniali kumple z dwóch składów.
Pete Paulau Jest gitarzystą legendarnej białoruskiej alternatywnej grupy rockowej N.R.M.
Paweł Szamburski Klarnecista, muzyk improwizujący. Jest założycielem i liderem zespołu "Meritum".
Patryk Zakrocki Patryk Zakrocki – improwizator, kompozytor, artysta dźwiękowy [ur. 1974 r. w Warszawie]. Obecnie gra  w duecie SzaZa na skrzypcach, syntezatorze modularnym i elektrycznej mbirze, zmienia melodyjki w starych pozytywkach i prowadzi Zakład Produkcji Dźwięku, którego najnowszą aktywnością jest Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego i elektroakustyczne Black Taxi przetwarzające na żywo dźwięki natury.
1

Szukaj na stronie

Archiwum! Szanowni Państwo! Otwieramy nową witrynę facebookową Ośrodka i Fundacji Pogranicze z Sejn i Krasnogrudy. Będziemy tutaj publikować materiały archiwalne opisujące nasze szerokie działania na rzecz budowania Dobrego Sąsiedztwa.

 

Mikołaj Trzaska do Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego

 

The Market / Targ

 

O początkach jeziora Gaładuś

 

Muzyka Miejsca - Warsztat B-boyingu

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI